| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Kapasitet | 2.000 kg |
| Batteri | 24 Volt/ 375 Ah |
| Årsmodell | 2007 |
| Timer | 446 |
| Total lengde | 2.390 mm |
| Total bredde | 790 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Very nice low level orderpicker with low hours! | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Veldig hyggelig ordrevelger på lavt nivå med lave timer! |

Member since: 2015