| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2004 |
| Timer | 16.745 |
| Serienummer | H2X393R05405 |
| Gir | Hydrostatic |
| Total lengde | 1.280 mm |
| Total bredde | 2.860 mm |
| Tilgjengelig fra (dato) | 4495 |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 140.757 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, Varsellampe, Veltebøyle, Varmeapparat, Load Centre, Solenoidventil, Dieselpartikkelfilter, Hytte, CE sertifikat |
Member since: 2010