| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2004 |
| Timer | 5.178 |
| Serienummer | H2X392R00095 |
| Gir | Hydrostatic |
| Total lengde | 2.600 mm |
| Total bredde | 1.150 mm |
| Samlet vekt | 3.220 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | Immediately |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 118.398 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, Veltebøyle, CE sertifikat, Rear view mirror, Beacon light |
Member since: 2010