| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Kapasitet | 1.800 kg |
| Batteri | 48V / 625Ah / (80 - 100%) / 2018 |
| Årsmodell | 2018 |
| Timer | 2.790 |
| Engine/Charger | 48V / 80A |
| Tilgjengelig fra (dato) | Nach Vereinbarung |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 172.157 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | 378 NOK /dag |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Load Centre, Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, Varsellampe, Frontlys, Veltebøyle, Full free lift, 3-hjuls |
Member since: 2005