| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2019 |
| Timer | 33 |
| Engine/Charger | Yanmar 4TNV94L |
| Gir | Hydrodynamisch |
| Total lengde | 2.850 mm |
| Total bredde | 1.220 mm |
| Samlet vekt | 5.225 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 269.472 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift, integrierter Seitenschieber |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Frontlys, Varmeapparat, Hytte, Full free lift, CE sertifikat, Rear view mirror, Beacon light, Wipers, LED, Sete |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Vollkabine mit Heizung, Arbeitsscheinwerfer vorn, 3. + 4. Ventil bis Gabelträger, Rundumleuchte, Handhebel | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Full hytte med oppvarming, arbeidslykter foran, 3. + 4. Ventil til gaffelbærer, alt -round lys, håndspak |

Member since: 2003