| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2017 |
| Timer | 627 |
| Engine/Charger | Yanmar 4TNV94L |
| Gir | Hydrodynamisch |
| Total bredde | 1.235 mm |
| Samlet vekt | 5.199 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 161.240 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Load Centre, Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Varsellampe, Frontlys, Varmeapparat, Load Centre, Dieselpartikkelfilter, Hytte, Rear view mirror, Beacon light, Wipers, Sete |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Vollkabine mit Heizung, 3. Ventil bis Gabelträger, 4. Ventil vorhanden, Beleuchtung vorn, Rundumleuchte, Handhebel | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Full hytte med oppvarming, 3. ventil til gaffelholder, 4. ventil tilgjengelig, frontbelysning, dreieblink, håndspak |

Member since: 2003