| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 1989 |
| Timer | 5.514 |
| Serienummer | 4607 |
| Engine/Charger | DSL Perkins |
| Total lengde | 2.350 mm |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort nach Vereinbarung |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 96.520 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 1998