| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2023 |
| Timer | 60 |
| Serienummer | M335H-DV-80634 |
| Samlet vekt | 5.520 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift, integrierter Seitenschieber |

Member since: 2024