| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Kapasitet | 1.600 kg |
| Lastesenter | 600 mm |
| Batteri | Fabriksnyt 24v 620ah m/ aquamatic |
| Årsmodell | 2011 |
| Timer | n/a |
| Engine/Charger | 3 kW |
| Gir | Tranistor control |
| Total lengde | 1.100 mm |
| Total bredde | 1.000 mm |
| Samlet vekt | 1.240 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 81.832 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2010