| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Stabau |
| Kapasitet | 500 kg |
| Opening Range | 810 - 2.450 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 0 |
| Årsmodell | 2016 |
| Samlet vekt / total vekt | 715 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Chwytak STABAU Model: S-15-BKS 15-S-SO Nr. Seryjny: 1167709 Rok produkcji: 2016 Udźwig: 500 kg Śr. Ciężkości ładunku: 100 mm Waga: 715 kg Odsunięcie ładunku: 170 mm Ciśnienie robocze: 160 bar Środek ciężkości ESP: 280 mm |
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner |
|---|
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 41.977 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015