| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Nilfisk |
| Type | Feiemaskiner |
| Modell | SW750 |
| Motortype | Elektrisk |
| Årsmodell | 2022 |
| Timer | 0 |
| Feiebredde | 720 mm |
| Total lengde | 990 mm |
| Total bredde | 800 mm |
| Høyde | 1.100 mm |
| Samlet vekt | 68 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 12V / 49Ah |
| plassering | 48619 Heek |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Ausstattung: - Hauptkehrwalze: 200 mm x 500 mm - Seitenbesen: 109 mm x 315 mm - Polyesterfilter-Kit - Batterieanzeige LED - Kompaktes Design - Direktkehrprinzip - Nicht markierende Räder - Einstellbarer Handgriff - Filterrüttler - max. Geschwindigkeit: 4 km/h Wir weisen ausdrücklich darauf hin, dass die vorstehenden Ausführungen zum Gerät keine zugesicherten Eigenschaften darstellen. Diese sind direkt beim zuständigen Verkäufer in unserem Hause abzufragen, relevant sind aber letztendlich nur die Angaben/Eigenschaften gemäß dem Inhalt des Kaufvertrages. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Utstyr: - Master Roller: 200 mm x 500 mm - Side Brooms: 109 mm x 315 mm - Polyester Filter Kit - Batteri Display LED - Compact Design - Direkte prinsipp - Ikke -merking Hjul - Justerbart håndtak - Filterrüttler - Maks. Hastighet: 4 km/t indikerer uttrykkelig at de ovennevnte forklaringene på enheten ikke viser at de har gitt egenskaper. Disse må spørres direkte fra den ansvarlige selgeren i huset vårt, men til slutt er bare informasjonen/eiendommer i samsvar med innholdet i kjøpekontrakten relevant. |

Member since: 1998