| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Dulevo |
| Type | Feie- og støvsuging maskiner |
| Modell | 1850/120 Elite GF |
| Motortype | LP Gas |
| Årsmodell | 2012 |
| Timer | 2.602 |
| Feiebredde | 1.500 mm |
| Total lengde | 2.500 mm |
| Total bredde | 1.560 mm |
| Høyde | 1.540 mm |
| Samlet vekt | 2.000 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 12V |
| Legg til utstyr | Rundumleuchte |
| plassering | Augustdorf |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Verkauf erfolgt inklusive FEM4.004-Prüfung (alt: UVV)
Kann sowohl mit Gastank als auch mit Wechselflasche geliefert werden. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Salget inkluderer FEM4.004 test (gammel: UVV)
Kan leveres med både bensintank og erstatningsflaske. |

Member since: 2002