| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | OM |
| Modell | |
| Masttype | Duplex standard |
| Kapasitet | 1.500 kg |
| Løftehøyde | 5.000 mm |
| Byggehøyde | 2.950 mm |
| Friløft | 120 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Schwarzenbach SG |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 23.638 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Gabelträger ohne Seitenschub FEM 2 A | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Gaffelvogn uten sideforskyvning FEM 2 A |

Member since: 2005