| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Wontonne |
| Kapasitet | 1.900 kg |
| Opening Range | 520 - 1.750 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 300 |
| Årsmodell | 2025 |
| Samlet vekt / total vekt | 307 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Specification: Design for carrying, stacking and rotating 2 drums,in one time and without palettes.Therefore the clamp arms are serially vulcanized with rubber. And widely used in oil, petrochemical,food and other industries. |
| plassering | Beveren-Waas |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lost Load Centre | 144 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
