| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Wontonne |
| Kapasitet | 1.200 kg |
| Opening Range | 410 - 1.300 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 650 |
| Årsmodell | 2025 |
| Samlet vekt / total vekt | 426 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | Features: 1. High safety performance is ensured for its two-way hydraulic rotation within 360°and self-locking at any angle. 2. The ingenious clamp arm design with a smooth surface and small thickness enable it to be operated in a narrow space and redu |
| plassering | Beveren-Waas |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Gravitasjonssenter | 650 mm |
| Lost Load Centre | 144 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
