| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 45.000 kg |
| Årsmodell | 2006 |
| Timer | 9.500 |
| Total bredde | 4.500 mm |
| Samlet vekt | 104.000 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | NOW |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2021