| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Wontonne |
| Kapasitet | 1.900 kg |
| Opening Range | 450 - 1.729 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 500 |
| Årsmodell | 2025 |
| Samlet vekt / total vekt | 595 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Beveren-Waas |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 1.040 mm |
| tilbake Bredde | 1.040 mm |
| Gravitasjonssenter | 500 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
