| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Snorkel |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | A46JE |
| Årsmodell | 2021 |
| Arbeidshøyde (max) | 16.000 mm |
| Timer | 196 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 6V / 360Ah |
| More information | |
| plassering | Melle |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 227 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 6.486 kg |
| Total lengde | 5.600 mm |
| Total bredde | 1.700 mm |
| Høyde | 2.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2010