| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Snorkel |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | A46JE |
| Årsmodell | 2014 |
| Arbeidshøyde (max) | 16.100 mm |
| Timer | 598 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 8 x 6 Volt, 360 Ah |
| More information | |
| plassering | Karlsfeld bei München |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 7.400 mm |
| kurvlast | 227 kg |
| Kapasitet | 227 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 6.800 kg |
| Total lengde | 5.600 mm |
| Total bredde | 1.700 mm |
| Høyde | 2.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 327.913 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Die Arbeitsbühne hatte 598 Betriebsstunden am 31.03.2026. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Arbeidsplattformen hadde 598 driftstimer 31. mars 2026. |

Member since: 2003