| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Snorkel |
| Type | Articulated Boom |
| Modell | A38E |
| Årsmodell | 2023 |
| Arbeidshøyde (max) | 13.500 mm |
| Timer | 10 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Linz |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 6.100 mm |
| kurvlast | 215 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.880 kg |
| Total lengde | 4.100 mm |
| Total bredde | 1.500 mm |
| Høyde | 2.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2023