| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kärcher |
| Type | *** Annen *** |
| Modell | KM 100/100 RD |
| Serienummer | 010048 |
| Motortype | Diesel |
| Årsmodell | 2010 |
| Timer | n/a |
| Total lengde | 1.800 mm |
| Total bredde | 900 mm |
| Samlet vekt | 530 kg |
| More information | |
|---|---|
| plassering | Vignola (MO) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 74.575 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2009