| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kärcher |
| Type | *** Annen *** |
| Modell | B 250 R I + R 120 |
| Serienummer | 10447 |
| Motortype | Elektrisk |
| Årsmodell | 2016 |
| Timer | n/a |
| Total lengde | 2.900 mm |
| Total bredde | 1.200 mm |
| Samlet vekt | 1.000 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | Hoppecke 36V/360A 2016 |
| plassering | Vignola (MO) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 108.573 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2009