| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Meijer |
| Subcategorie | Zit veegmachine |
| Type | VR1300HD |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2023 |
| Werkuren | 0 |
| Veegbreedte | 80 mm |
| Working width | 80 mm |
| Lengte | 1.570 mm |
| Breedte | 1.010 mm |
| Hoogte | 1.300 mm |
| Gewicht | 448 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| plaats | BUDEL |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 18.250 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Betriebsstunden: 42; Antrieb: Rad; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Referenznummer: 8423; Reifentyp: Fest | |
| (Machine Translation): | |
| Operationele uren: 42; Drive: fiets; Algemene toestand: zeer goed; Referentienummer: 8423; Type: opgelost |

Lid sinds: 2017