| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Kärcher |
| Subcategorie | Zit veegmachine |
| Type | KM 105/110 R BP |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2015 |
| Werkuren | 67 |
| Veegbreedte | 1.050 mm |
| Working width | 1.050 mm |
| prestaties van het gebied | 6.300 m²/h |
| Lengte | 1.800 mm |
| Breedte | 1.250 mm |
| Hoogte | 1.450 mm |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Batterij | 24V 4 PzS 240Ah |
| Extra uitrusting | Nilfisk Kärcher KM 105/110 R Bp bouwjaar 2015 Batterij 24V 4 PzS 240Ah vol traktie inclusief vulsysteem |
| plaats | Veghel |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 9.250 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2010