| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Dulevo |
| Subcategorie | Zit veegmachine |
| Type | 90 EH |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2011 |
| Werkuren | 483 |
| Veegbreedte | 900 mm |
| Working width | 1.200 mm |
| Trechter capaciteit | 350 l |
| Lengte | 2.030 mm |
| Breedte | 1.390 mm |
| Hoogte | 1.455 mm |
| Gewicht | 1.320 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| plaats | Pettendorf |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 8.900 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| UVV bei Auslieferung NEU.
Alle Preise netto. Alle Angaben ohne Gewähr. | |
| (Machine Translation): | |
| UVV nieuw wanneer geleverd.
Alle prijzen netto. Alle verklaringen zonder garantie. |
Lid sinds: 2007