| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 5.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 500 mm |
| Bouwjaar | 2001 |
| Werkuren | 6.364 |
| Chassisnummer | E1X316M00249 |
| Lengte | 4.200 mm |
| Breedte | 2.000 mm |
| Gewicht | 8.500 kg |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 18.000 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2004