| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 3.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 600 mm |
| Bouwjaar | 1992 |
| Werkuren | 8.500 |
| Lengte | 4.000 mm |
| Breedte | 2.000 mm |
| Verkrijgbaar vanaf | sofort |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 6.950 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2004