| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 3.000 kg |
| Bouwjaar | 1996 |
| Werkuren | n/a |
| Motor / Batterijlader | Mercedes OM601 |
| Transmissie | Hydrostat |
| Lengte | 3.700 mm |
| Breedte | 1.880 mm |
| Verkrijgbaar vanaf | kurzfristig |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 15.900 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2002