| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | SH Anbaugeräte |
| Capaciteit | 5.000 kg |
| Lastzwaartepunt | 0 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Strzałkowo |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Rugbreedte | 1.600 mm |
| Vorklengte | 1.200 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 3.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Mounting: STANDARD Inside 375 mm Outside 455 mm Length 815 mm Opening range 400-1500 mm ID OS1343SLO | |
| (Machine Translation): | |
| Montage: STANDAARD Binnen 375 mm Buiten 455 mm Lengte 815 mm Openingsbereik 400-1500 mm ID OS1343SLO |
Lid sinds: 2008