| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | [div] |
| Subcategorie | Veegmachine |
| Type | TT1200E Kehrmaschine |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Werkuren | 94 |
| Lengte | 1.300 mm |
| Breedte | 900 mm |
| Gewicht | 339 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| plaats | Herborn Burg |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 10.900 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Technisch Werkstattüberprüft - Optisch im IST-Zustand - UVV/NEU | |
| (Machine Translation): | |
| Technisch werkplaatsgecontroleerd - optisch in werkelijke staat - UVV/NIEUW |

Lid sinds: 2002