| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Stolzenberg |
| Subcategorie | Veeg-zuig-machine |
| Type | Cross Sweep CS650 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 0 |
| Veegbreedte | 650 mm |
| Lengte | 700 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Gewicht | 29 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Batterij | / (Neu) |
| plaats | Bruckmühl |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 1.100 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Diese Kehrmaschine ist universelle, vielseitig und extrem platzsparend. Ausgestattet mit einer Wartungsfreien AGM Batterie und einem leistungsstarken 24V Motor, ermöglicht die Kehrsaugmaschine ein problemloses Freikehren - auch bei Bodenunebenheiten | |
| (Machine Translation): | |
| Deze veegmachine is universeel, veelzijdig en extreem ruimtebesparend. Uitgerust met een onderhoudsvrije AGM -batterij en een krachtige 24V -motor, maakt de vegen zuigmachine een probleemvrije uitbraak -zelfs als er geen bodem nodig is |
Lid sinds: 2009