| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | RCM |
| Subcategorie | Veeg-zuig-machine |
| Type | Super Boxer Plus D |
| Chassisnummer | 236461 FR |
| Aandrijving | Diesel |
| Bouwjaar | 2022 |
| Werkuren | 1.742 |
| Veegbreedte | 900 mm |
| Lengte | 2.000 mm |
| Breedte | 1.260 mm |
| Hoogte | 1.400 mm |
| Gewicht | 922 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| plaats | Mülheim an der Ruhr |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 23.500 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2022