| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Dulevo |
| Subcategorie | Veeg-zuig-machine |
| Type | 1850/120 Elite GF |
| Aandrijving | LPG |
| Bouwjaar | 2012 |
| Werkuren | 2.602 |
| Veegbreedte | 1.500 mm |
| Lengte | 2.500 mm |
| Breedte | 1.560 mm |
| Hoogte | 1.540 mm |
| Gewicht | 2.000 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Batterij | 12V |
| Extra uitrusting | Rundumleuchte |
| plaats | Augustdorf |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Verkauf erfolgt inklusive FEM4.004-Prüfung (alt: UVV)
Kann sowohl mit Gastank als auch mit Wechselflasche geliefert werden. | |
| (Machine Translation): | |
| Verkoop inclusief FEM4.004 test (oud: UVV)
Kan worden geleverd met zowel een gastank als een vervangende fles. |

Lid sinds: 2002