| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Wontonne |
| Capaciteit | 1.900 kg |
| Openingsbreedte | 520 - 1.750 mm |
| ISO-categorie | 2 |
| Lastzwaartepunt | 300 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Nettogewicht | 307 kg |
| Algemeen | |
|---|---|
| Technische beschrijving | Specification: Design for carrying, stacking and rotating 2 drums,in one time and without palettes.Therefore the clamp arms are serially vulcanized with rubber. And widely used in oil, petrochemical,food and other industries. |
| plaats | Beveren-Waas |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Uitbouwmaat | 144 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
