| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Cascade |
| Capaciteit | 2.500 kg |
| ISO-categorie | 3 |
| Lastzwaartepunt | 635 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Nettogewicht | 841 kg |
| Chassisnummer | VER1033132-4R0 |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Koniusza |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Eigen zwaartepunt | 300 mm |
| Uitbouwmaat | 245 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 3.700 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
Lid sinds: 2015