| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Durwen |
| Capaciteit | 1.200 kg |
| Openingsbreedte | 490 - 1.740 mm |
| ISO-categorie | 2 |
| Lastzwaartepunt | 500 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Nettogewicht | 396 kg |
| Algemeen | |
|---|---|
| Technische beschrijving | Drehbare Fassklammer |
| plaats | Klosterlechfeld |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Constructiebreedte | 950 mm |
| Eigen zwaartepunt | 120 mm |
| Uitbouwmaat | 210 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 4.200 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Auch einzeln als Drehgerät bzw. Klammer verwendbar, Fassklammer Arme sind geschraubt, somit relativ problemlos gegen Gabeln oder ähnlichem austauschbar. | |
| (Machine Translation): | |
| Ook afzonderlijk als draai- of kleminrichting te gebruiken, vatklemarmen zijn erop geschroefd, zodat ze relatief eenvoudig kunnen worden verwisseld voor vorken of iets dergelijks. |
Lid sinds: 2010