| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Type | RRE140-160-180-200- 250 |
| Hefmast | Telescoop |
| Capaciteit | 2.000 kg |
| Hefhoogte | 10.500 mm |
| Vrije heffing | 0 mm |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Godziesze Małe |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| MASZTY OD 4 DO 11,5 M | |
| (Machine Translation): | |
| MASTEN VAN 4 TOT 11,5 M |

Lid sinds: 2017