| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Gansow |
| Subcategorie | Schuur-zuig-machine |
| Type | CT 160 |
| Chassisnummer | 17074 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2014 |
| Werkuren | 1.310 |
| Veegbreedte | 850 mm |
| Lengte | 1.720 mm |
| Breedte | 1.010 mm |
| Hoogte | 1.360 mm |
| Gewicht | 290 kg |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Batterij | 36V / 240Ah / 2014 |
| plaats | Schwanau |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 11.950 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |

Lid sinds: 2003