| Machine | |
|---|---|
| Capaciteit | 1.500 kg |
| Bouwjaar | 2025 |
| Werkuren | 0 |
| Chassisnummer | 251C14262819 |
| Lengte | 1.650 mm |
| Breedte | 540 mm |
| Gewicht | 145 kg |
| Verkrijgbaar vanaf | Ja |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 6.950 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Ausführung: INOX-PLUS, manuelles Transportieren und elektrisches Heben, Pumpenmotor: 1,2 kW 12 V +Tragkraft : 1.500 kg bis 470 mm Hubhöhe, 1.000 kg bis 800 mm Hubhöhe, optimale Anwenderfreundlichkeit, optimale Stabilität, lange Lebensdauer | |
| (Machine Translation): | |
| Uitvoering: Inox-plus, handmatig transport en elektrisch tillen, pompmotor: 1,2 kW 12 v +Laadcapaciteit: 1500 kg tot 470 mm hefhoogte, 1.000 kg tot 800 mm lifthoogte, optimale gebruiksvriendelijkheid, optimale stabiliteit, lange serviceleven |

Lid sinds: 2003