| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 2.000 kg |
| Batterij | 24 Volt/ 375 Ah |
| Bouwjaar | 2007 |
| Werkuren | 446 |
| Lengte | 2.390 mm |
| Breedte | 790 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | Op aanvraag |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Very nice low level orderpicker with low hours! | |
| (Machine Translation): | |
| Hele fijne laagdrempelige orderpicker met weinig uren! |

Lid sinds: 2015