| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Capaciteit | 50.000 kg |
| Bouwjaar | 2010 |
| Werkuren | 124 |
| Lengte | 5.800 mm |
| Breedte | 2.550 mm |
| Gewicht | 72.000 kg |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 85.000 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Zijschuiver, Vorkenversteller |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| 3e ventiel, 4e ventiel, Verwarming, Gesloten cabine |

Lid sinds: 2017