| Machine | |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 1.600 kg |
| Lastzwaartepunt | 600 mm |
| Batterij | Batterie mit Aquamatik 24 V 465 Ah |
| Bouwjaar | 2024 |
| Werkuren | 610 |
| Chassisnummer | 308-24-32188 |
| Verkrijgbaar vanaf | auf Anfrage |
| Warranty | 3 maanden |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 28.889 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| daghuur van | Op aanvraag |
| Voorzetapparatuur | |
|---|---|
| Batterie mit Aquamatik 24 V 465 Ah |
| Extra uitrusting | |
|---|---|
| Beginheffing, Volledig vrije hefhoogte, Joystick, Quersitzstapler mit Initialhub, Tragkraft im Initialhub 2000 kg, HF Ladegerät 24 V 60 A |

Lid sinds: 2011