| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Type | 7FGF20 |
| Hefmast | Duplex |
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Hefhoogte | 4.000 mm |
| Bouwhoogte | 2.600 mm |
| Vrije heffing | 0 mm |
| Algemeen | |
|---|---|
| plaats | Chocznia |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 1.700 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| 7FDF20
7FDF25 7FD20 7FD25 7FGF20 7FGF25 | |
| (Machine Translation): | |
| 7 warm 0
Zwart 7 FAD 0 Reservering 7 Hafizh |
Lid sinds: 2019