| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | Still |
| Type batterijlader | Enkelfasig |
| Type | 48V/100A |
| Batterij-spanning | 48 V |
| Ampere | 100 A |
| Bouwjaar | - |
| Verdere informatie | |
|---|---|
| Overige Informatie | Still Ecotron XM do baterii 620Ah, 625Ah lub 775Ah |
| Garantie | brak |
| plaats | Rokietnica |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 400 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Zlącze do określenia w trakcie skłądania zamówienia | |
| (Machine Translation): | |
| Connector op te geven bij het plaatsen van de bestelling |

Lid sinds: 2015