| Machine Data | |
|---|---|
| Merk | [div] |
| Subcategorie | Aanhangerhoogwerker |
| Type | Kiskőrösi Ipari Szövetkezet |
| Chassisnummer | www.schweighardt.hu |
| Bouwjaar | 1983 |
| Werkhoogte | 2.000 mm |
| Werkuren | n/a |
| Dragend voertuig | |
|---|---|
| Dragend voertuig | Villárahúzható és 2db kereke van. |
| Batterij | 0 |
| Verdere informatie | |
| Extra uitrusting | Fix tető, fix roof, fix Dach, Alumínium, 2db fix kerekén könnyen mozgatható egy fő kezelőszemély által kézzel is! |
| plaats | Mór |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Korflast | 270 kg |
| Capaciteit | 270 kg |
| Nettogewicht | 120 kg |
| Lengte | 1.000 mm |
| Breedte | 1.200 mm |
| Hoogte | 2.300 mm |
| Prijzen | |
|---|---|
| Prijs excl. BTW | 699 EUR |
| Dealerprijs | Log in om toegang te krijgen |
| Opmerking klant | |
|---|---|
| Raktárról azonnal, megvásárolható vagy bérelhető móri telephelyünkről H-8060. Mór Lakatos u.14. www.schweighardt.hu | |
| (Machine Translation): | |
| Direct uit voorraad, te koop of te huur op onze locatie in Móri H-8060. Mór Lakatos-straat 14 www.schweihardt.hu |

Lid sinds: 2014