Cizek & Ptasek, s r.o. gold
Taller/Profesional

Cizek & Ptasek, s r.o.

Abonado desde: 2007

Ostravska 393 | 739 25 Sviadnov CZ | Chequia | www.dvaptaci.cz


Compra y venta de

Desta, Balkancar, Caterpillar, Manitou, Toyota, Yale, Armanni, Transporta, Fiat, Steinbock Boss, de ocasión

Información comercial

prodej-servis-pronájem-náhradni díly-příd. zařízeni-školení řidičů -technické prohlídky

Firma Čížek & Ptašek byla založena v roce 1989 s hlavní náplní servisní a opravárenské činnosti manipulační a dopravní techniky, včetně prodeje manipulační a dopravní techniky a náhradních dílů.

Postupně se podařilo obsadit výrazný prostor regionálního trhu a rozšířit opravárenskou činnost i na další sortiment služeb jako: výuka a školení řidičů motorových vozíků, výroba a dodávky přídavných zařízení, technické prohlídky vysokozdvižných vozíků, přestavby vozíků na propan butan, dodávky trakčních baterii a přídavných zařízení apod.
Výsledkem tohoto rozvoje činnosti a služeb jsme byli jako první v ČR oceněni značkou kvality CZECH MADE v roce 1996, která byla udělena Sdružením pro Cenu České republiky za jakost.

Vestavba servisních aut- navštivte náš e-shop

http://www.dvaptaci.cz/catalog/vestavby-vozidel-sim/45

Noticias y Novedades

Každý den převážíte nářadí, náhradní díly, drahé měřící přístroje a mnoho dalších prvků nezbytných k vaší práci. Po příjezdu na místo ztrácíte spoustu cenných minut při hledání potřebného vybavení, které se během transportu v autě nekontrolovaně přemisťuje a tvoří nebezpečný nepořádek. Víme, že tomu tak je, a proto, abychom vyšli vstříc vašim očekáváním, nabízíme systém SIM, který je produkován od 90. let. Jedná se o modulový systém vybavení servisních aut, díky kterému jsou nářadí i materiály během transportu náležitě chráněny. Dalšími přínosy, na který se dnes nesmí zapomínat, je profesionální vizáž firmy v očích vašich klientů a zejména bezpečnost vašich řidičů a mechaniků.

Noticias y Novedades
Alquiler

Nabízíme našim zákazníkům vysokozdvižné vozíky určené jak do vnitřních prostor i do terénu.
Zdroje pohonu jsou akumulátory či plynový nebo dieselový motor. Stroje nabízíme v širokém rozsahu nosnosti a výšek zdvihu.

Vysokozdvižné vozíky jsou důležitým pomocníkem ve skladech i výrobních halách. Společnost Čížek & Ptašek, s.r.o. Vám nabízí nové i použité vysokozdvižné vozíky k okamžitému pronájmu.

Stroje určené k pronájmu Vám přistavíme na místo určení v co nejrychlejším čase a za výhodných finančních podmínek včetně plného servisu. Nejste si zcela jisti jaký vozík budete potřebovat? Kontaktujte nás nebo zašlete nezávaznou poptávku. Poskytneme bezplatnou odbornou pomoc při výběru techniky. Máme k dispozici stroje od ručního paleťáku až po vozík nosnosti 7000 kg!

Alquiler
Servicio Técnico

Servis a opravy

Každý I moderní a nový stroj vyžaduje provádění pravidelné údržby. Nabízíme Vám možnost využití našeho servisního střediska vysokozdvižných vozíků a dopravních zařízení.

Máme bohaté zkušenosti s touto činností a jako stálý dodavatel zajišťujeme kompletní servis, opravy včetně obnovy strojního parku u významných firem v regionu. K dispozici jsou dostatečně vybavená servisní vozidla a skladové zásoby náhradních dílů a materiálu potřebných k provádění výše uvedené činnosti.

Servicio Técnico
Territorio de ventas

Města, regiony,... zadejte prosím odděleně pomocí čárky.Klíčová slova jsou pro vás důležité, aby jste byl rychle vyhledán na Google.

Imágenes

Carretillas elevadoras: 1 Máquinas

Implementos: 9 Máquinas

Plataformas: 0 Máquinas

Limpieza industrial: 0 Máquinas

Baterias: 0 Máquinas

Cargadoras: 0 Máquinas