| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | unbekannt |
| Oszlop típus | standard |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| Emelési magasság | 3.050 mm |
| Szabademelés | 0 mm |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Attenhofen |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 641.070 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| ! REDUZIERT ! Alter Preis: 2000 EUR | |
| (Gépes fordítás): | |
| ! Csökkent! Régi ár: 2000 EUR |

Member since: 2012