| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Linde |
| Típus | Hubgerüst |
| Oszlop típus | standard |
| Emelési magasság | 5.650 mm |
| Építési magasság | 3.445 mm |
| Szabademelés | 150 mm |
| Villa kocsi szélessége | 980 mm |
| Kiegészítő hidraulika | Doppelzusatzhydraulik |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Friedberg-Derching |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.174.225 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Aufhängung: FEM2, Mast für Baureihe: 386 / 391, gebrauchtes Standard Hubgerüst mit integriertem Seitenschub, Doppelzusatzhydraulik mastseitig, ohne Gabelzinken | |
| (Gépes fordítás): | |
| Függesztés: FEM2, árboc sorozathoz: 386/391, standard emelési keretet használt integrált oldalsó tolóerővel, dupla additív hidraulikus árboc oldalán, forrás nélkül |

Member since: 2003