| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Stabau |
| Terhelhetőség | 2.000 kg |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 0 |
| Évjárat | 2016 |
| Önsúly | 290 kg |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Koniusza |
| méretek | |
|---|---|
| Villaág hossza | 1.500 mm |
| Villaág szélessége | 135 mm |
| Villaág vastagsága | 56 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 647.604 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2015