| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Griptech-Kooi |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 600 |
| Évjárat | 2016 |
| Önsúly | 250 kg |
| Gyártási szám | 1637329 R-L |
| Általános | |
|---|---|
| Kiszállitás lehetséges .... tól | auf Anfrage |
| helység | Marthalen |
| méretek | |
|---|---|
| Saját súlypont | 700 mm |
| Villaág hossza | 1.200 mm |
| Villaág szélessége | 170 mm |
| Villaág vastagsága | 65 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2011